top of page

INFORMÁCIE PRE PACIENTA

 

Potrebujete gynekologické vyšetrenie? Stačí zavolať a dohodnúť si termín, v prípade záujmu o registráciu v našej ambulancii (časť výkonov bude hradená poisťovňami), prosíme o vyradenie z evidencie predošlého gynekológa. Vypíšte a zašlite poštou alebo emailom (ŽIADOSŤ O VYRADENIE Z EVIDENCIE) a objednajte sa na prvé vyšetrenie v našej gynekologickej ambulancii. Všetko ostatné vyriešime za Vás.

 

Počas ordinačných hodín je náš tím pripravený riešiť Vaše problémy, ťažkosti, požiadavky, tak aby ste od nás odchádzali spokojné.

ORDINAČNÉ HODINY
 

DEŇ / ČAS

7:00 - 8:00

8:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:30

14:30 - 15:00

15:00 - 17:30

Pondelok

ORDINÁCIA

ORDINÁCIA

DEZINFEKCIA

Utorok

Streda

PORADŇA

ORDINÁCIA

objednaní pacienti

PRÍPRAVA AMBULANCIE

ODBERY

DOKUMENTÁCIA

STERILIZÁCIA

PORADŇA

ORDINÁCIA

len objednaní pacienti

Štvrtok

Piatok

ORDINÁCIA

ORDINÁCIA

objednaní pacienti

ORDINÁCIA

ORDINÁCIA

objednaní pacienti

DEZINFEKCIA

OHLASY

"Veľmi ústretový, vždy usmievavý s dobrou náladou a ochotný pomôcť s každým problémom. Ja som nesmierne spokojná s jeho prístupom. Odporúčam! "

Miriam

"Pán Doktor je príjemný, usmievavý, má ľudský prístup k pacientom, ja som veľmi spokojná. Prostredie je útulné s moderným vybavením a prístrojmi. Sestričky sú milé, ochotné pomôcť. Som rada, že som si dobre vybrala, pán Doktor mi veľmi pomohol."

J.

"100% spokojnosť. Dr. príjemný, komunikatívny, stále usmiaty. SUPER, dodáva energiu. Mne stále pomohol, ak bola nejaká liečba, stále úspešne vyliečená. Naozaj, skvelý dr. a som spokojná, veľmi. Príjemné prostredie, káva, čaj, hudba. Sestričky tiež príjemné. Nemenila by som. :)"

Anonym 

bottom of page